Lorrien

Slavíte narozeniny svých domácích mazlíčků?

(:

Nejlepší odpověď
Danislava

Samozřejmě 🙂

Další odpovědi
anonym

Můj nejoblíbenější „domácí miláček“ je prase – a největší jeho oslavou je zabíjačka – to slavím ´poctivě´.
😉

huxa

Ne. Neslavím ani svoje.

zjentek

no jistě, jak jinak ..dokonce i zvířat ,)

briketka10

moc bych chtěla, ale můj
kocourek je bezdomovec,
tak mu dávám na vánoce
a velikonoce velkou ňamku :)
Doplňuji:
a svátek Ufík je jen ve
psím kalendáři 26.6.
asi ho budem slavit v
tom červnu :)

Funna

není důvod…naše zvířata se u nás mají stále stejně dobře, jestli mají narozeniny, nebo ne…a tyhle lidské „oslavy“ jsou jim srdečně ukradené…

aramah

Jak jinak?
Jistě 🙂

jáára

Jo, slavíme
Již zítra

kesim

Ne, ani nevím přesné datum :/

Lamalam

Neslavíme, máme psa z útulku, takže neznáme termín jeho narozenin.

Justik

Ano,ale náš pes to slaví bez nás .Vždycky když má narozeniny ,tak se jde proběhnout se sousedovic fenkou.

Nely.P

Ano :o)