Miroslavst

Slavíte MDŽ?

Tak co pánové, slavíte třeba v práci MDŽ až do němoty nebo přijdete domů dřív s kytičkou?
A co Vy dámy, očekáváte brzký příchod svých protějšků nebo spíš ten pozdní?
A abych tedy nezapomněl, pro dámy obrázek:
http://www.bis­kupice.cz/wp-content/galle­ry/pracovni/pra­ni_k_mdz.gif

Nejlepší odpověď
ten který je

Neslavím a nikdy jsem ho neslavil.

Další odpovědi
anonym

Neslavil a těžko budu.

BEAES

Tento svátek také neslavíme…

anonym

Já už mám ve svých 60ti letech už odslaveno,a můžu vám říct,že se to slavilo,tedy pořádně,v partaji jsem nikdy nebyl a nebudu,ale tohle jsme si nikdy nenechali ujít,těď už se neslaví vůbec nic.

quentos

Vzhledem k tomu, jakou trapnou propagandistickou frašku z toho udělali komančové, na to prdíme. Radši počkám do kvěštna na Svátek matek.

oskar

Pracoval jsem v podniku,kde pracovaly převažně ženy,bylo to super.