Slavíte den sv. Valentýna?

Nejlepší odpověď
dagry

Ať si ho slaví tam, kde si to vymysleli. V naší republice máme svých „svátků“ dost i tak.

Další odpovědi
iceT

To,že mám někoho ráda můžu oslavit i jiný den,a dát někomu dárek taktéž.
Není to tak dávno,co se u nás nevědělo,kdo Valentýn byl,a možná by to i byl hezký svátek,kdyby tak nezkomerčněl a kdyby se prodejci všemožně nesnažili ho lidem tak vnutit.

Miroslavst

Tento „svátek“ spíš budou oslavovat obchodníci s dárkovými předměty, jelikož všude kde je srdíčko v jakékoli podobě půjde na odbyt a jejich pokladny se budou plnit.
Já si libuji jen v tom, že ne mými penězi :)
Pokud chci někoho potěšit, udělám to kdykoli v průběhu roku a nepotřebuji k tomu žádný svátek.
A mimochodem něco jsem našel:

Milacku, proc slavit svateho Valentyna prave 14.unora? Kazdy den, kdy jsme spolu je prece dnem zamilovanych.