vevinka007

Sláva za 1 den?

Dobrý večer, může se stát , že bych se mohla za den proslavit.. A pak po prvním dnu by naháněli paparazzi + podpisy..Apod..
A už by se i ozval manažer a tak? Při jaké příležitosti?
CHTĚLA BYCH BÝT ZPĚVAČKA:)
A bylo by vhodné přidat hodně videí? Děkuju
Doplňuji:
hanulka: A proč mi tu furt píšeš ? No a co? Co když se to vyplní, co kdybych vložila klidně 30 videí;) + videoklip znám takovou holku, která měla za den 1 000 shlédnutí a ukazovala mi to video a znám ju osobně!

Nejlepší odpověď
badisko

to asi neee zpevacka no to by trvalo dyl …ale kdyby jsi odpravila 50 problemovych obcanu tak by ses sakra proslavila za jeden den akurat by sis tu slavu tak nejak za mrizema neuzila..:D

Další odpovědi
huxa

Proč ti to haňulinka píše? Asi protože to je pravda. Kolik ti je? 11? 12? já sem na youtube vložil video na kterém jsem říkal čtyři slova a za den mělo 850 shlédnutí, neproslavil jsem se tím nijak, jinak byste o mě věděli. Jestli chceš, aby tě naháněli týpci s foťákama, chtěli od tebe potom podpisy a otisky prstou, běž na Staromák (jestli se toto slovo stále používá), vysleč se tam do naha a začni tancovat moonwalk (zde máš ukázku- http://www.you­tube.com/watch?v=kXhy7Zs­iR50 )

hanulka11

Můžeš si to přát – jsou to dívčí sny – většinou se nevyplní- ale užívej si je …
Doplňuji:
Tak ty videa vlož a uvidíš co se stane ...... třeba se ti splní sen ,všichni tě budou chtít poslouchat a staneš se idolem – to nikdo neví....... Jen bych ti nepřála , abys zažila takovu slávu, aby ses pak musela schovávat.

Drap

Dál si sni svůj sen. Přeji ti mnoho úspěchů, ale reálná šance je mizivá. My ti ale s takovými problémy tady určitě nepomůžeme,

MajaIS

K čemu sláva? :)

Beer4Real

víš kolik lidí denně nahrává na YT videa a doufají ve slávu??
pokud nemáš žádný talent nebo geniální nápad tak budeš pořád tam kde jsi.

anonym

Být slavný na jeden je těžký. Zvláště, když jsem byl v televizi. To už je stejně dávno. Ve skutečnosti to bylo tak, že byla nervozita.

terry

A to si myslíš, že když má někdo za den 1000 shlédnutí na netu, že je slavný?
Ha ha ha.