Avatar uživatele
Kepler

Šlápli jste si někdy bosou nohou do hovínka?

Prý to přináší štěstí. Mně se to stalo naposledy jako dítěti a užasle jsem sledoval, jak se mi to přepasírovalo mezi prsty. No nic, prošel jsem se potokem a bylo vystaráno. Obutou nohou se mi to stalo nesčetněkrát, zvláště v bočních uličkách Prahy, kde se venčili pejsci. Tam bylo lejno na chodníku co pár metrů. Jak to vypadá dnes u vás ve městě?

https://pixaba­y.com/cs/illus­trations/krok-b%C4%9Bhounu-hov%C3%ADnko-ps%C3%AD-hovno-902184/

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zjentek, aliendrone před 1653 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Také jako předškolní dítě pokud si pamatuji – u babičky a to do slepičince. Hezky to sklouzlo a jako na potvoru jsem přepadl do hnojiště. To bylo řevu (nemyslím z toho smradu – tenkrát mi to bůhvíproč zase moc nevadilo), ale protože babička se mnou hned flákla do té plechové pozinkované vaničky (jistě pamatuješ) kvůli „předmytí“, pochopitelně plné studené vody (na teplou k řádnému omytí jsem si počkal, musela se nejdřív ohřát na kamnech)! A to hnusný mejdlo (taková okrověšedá cihla) jak se mi dostalo do očí (bábi byla důkladná) pálilo jaxviň! Ale že prý jsem chlap a musím něco vydržet, takže jsem dostal ještě na prdel (to aby mne nenapadlo to v budoucnu opakovat nebo za to bulení, už nwm). :)

Jinak si tu pražskou situaci pamatuješ DOBŘE. Je až s podivem, že žádný Pražák není mistrem světa ve slalomu, protože trénuje CELÝ ŽIVOT, kdepak nějaký Tomba „La Bomba“! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Jakožto dítě vesnice: Jasně.
Slepice nám běhaly po dvoře, my běhali v otevřených pantoflích (ze kterých se dalo vyklouznout) nebo bosí, takže vcelku běžná nehoda.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Konečne som pochopila svoje šťastie. Ďakujem.
Na rozdiel od Rokia sa mi stalo len v prírode a na dedinskom dvore

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Nikoliv, ale jednou jsem šlápl do lejna, když jsem měl pouze ponožky, chodil jsem s tím asi 3 minuty po bytě a teprve pak jsem si toho všiml. Nakonec jsem tu spoušť uklidil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Ano , stalo se mi to. Jednou v létě, když jsme měli malé děti a jeli jsme k rodičům, tak jsme někomu nedali plenky a já to toho v pokoji šlápl. No umyl jsem se.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ano, naposled v létě, i několikrát, ale že by mi to přineslo štěstí si nějak neuvědomuju …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

U nás byly mezi vozovkou a chodníkem šíroké pásy zeleně, kde hovínka až tak nevadila. Prajzáci byli tehdy v tomhle ohledu propsí. Pak ale přijeli „technické“, zeleň zplundrovali a položili zámkovou dlažbu. Hovínko na holý noze? Pche! Dneska se tam u nás do těch neuklizených hovínek kácí důchodci přímo pěkně na tlamu, jaký tam z tý dlažby bez zeleně v létě sálá horko!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

To by mě zajímalo, CO bylo na mém příspěvku vulgárního. No, je pryč. Přitom Rokio tady šmajdá tři minuty po kvartýru s hovnem na ponožce a nikdo se nepohorší. Fakt bezva, něco nádherného!

před 1653 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Posuďte sami- Příspěvek: U nás byly mezi vozovkou a chodníkem šíroké pásy zeleně, kde hovínka až tak nevadila. Prajzáci byli tehdy v tomhle ohledu propsí. Pak ale přijeli „techničtí“, zeleň zplundrovali a položili zámkovou dlažbu. Hovínko na holý noze? Pche! Dneska se tam u nás do těch neuklizených hovínek kácí důchodci přímo pěkně na tlamy, jaký tam z tý dlažby bez zeleně v létě sálá horko!
Z důvodu: Vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování.

Jen pro upřesnění- když jsem důchodce a v mdlobách se kácím k zemi, jsem většinou vytlemený! Vytlemený jak cyp, to netřeba dramatizovat.

před 1653 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Slova jako hovínko či tlama mohou používat jen zasloužilí členové lezoucí místní mafii víš kam. ZVLÁŠTĚ to platí u dotazu na hovno…

před 1653 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

zjentku
Admini nerozumí po Vašem musíš mu to vytmavit!

před 1653 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Mno… to bych moh… to ale radši nikdo nechcete (+;… ja pjerdole…

před 1652 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek