Mika47

Slaná voda…

Když si nalakuji nehty, říká se, že když je na chvilku dám do studené vody, rychleji uschnou… A co když je dám do slané vody? V moři? Udělá něco sůl s nezaschlým lakem?

Odpovědi
dudu

Manželka na Tvůj dotaz reagovala slovy: „holka, tvoje starosti na moji hlavu“.

www

‚Acetonový‘ lak vyschne nejrychleji a nejlépe pouze za sucha na vzduchu, pomáhá snad jen foukání 😉

mosoj

Co si takhle zajet k moři to zkusit .

Jinak voda všeobecně způsobí, že nezaschlý lak přestává lepit, ale zaschlý a vytvrzený určitě není.