annas

Sladká nevědomost?

Interview redaktorky Modrých novin s občanem Valašska.

Znáte Lenina ,strécu, a víte, kdo to byl?„
"Neznám, cérko“
„A co tak Brežněv, říká vám to něco?“
„Nic mi to neříká ,cérko“
„A Husáka, strécu, znáte?“
„Nikdy jsem to neslyšel“
" A co Nečas, Klaus, Kalousek?„
"Opravdu neznám“
„A kde žijete?“
„Já su z Velkých Karlovic.“

A redaktorka si vzdychne: "Ježišmarjá, tam musí být krásně.

Nejlepší odpověď
kapka

Vtip s velkou myšlenkou. Ono je někdy dobré se zamyslet nad tím, jestli bychom se s politikou tolik rozčilovali a v běžném životě zabývali, kdyby nám ji ziskuchtivá média neustále nepodsouvala. Nejspíš ne.

Další odpovědi
WeeBear

Moc sladká. Sice je smutné nevědět, ale tohle by mi vyhovovalo. Naše politika je postavená na hlavu a občanovi, za okolností, že je to myšleno zcela vážně, docela závidím,..

fcoop

Jóóó- v Karlovicích – tam to musí bejt.

Jsou ale různé typy nevědomosti.

Kdo nic neví,nic nepoví.

Vzpomínáš,jak jsi se měla,
když jsi nic nevěděla.....(Ž­.pes)

Neznalost zákona neomlouvá.

Nikdo neví, kde jsou Domažlice,
nikdo neví, kde jsou lžíce.
Ani máma s klukama,
proto žerem rukama.

No nic.

Jistě by se našly další.

lexx

Tož mi pověztě kdě su hen ony Velký Karlovice ?

Drap

Až si to uvědomí většina lidí, tak po volbách může být krásně po celé republice

tornadolou

Redaktorka měla pravdu V Karlovicích je opravdu krásně:) Jezdíme tam skoro každy rok taková menší vesnice v Beskydech s kostelem jako z pohádky.

kapka

Fcoope, ty poslední verše zpíváte na tuhle melodii? http://www.you­tube.com/watch?v=I­a5aKK9jfbM&fe­ature=related
Tedy Žádnej neví, co jsou Domažlice?
Máte zajímavou verzi. 😁 Má to další sloky?

fcoop

Tak jsem si to vážně zkoušel,ten textík na tu klasik melodii ----nejde to.Přesněji-začátek jakžtakž,pak je to jen znásilňování.