Eda69

Sladění oblečení

Co říkáte na kombinaci černých kalhot, hnědého pásku a hnědých bot? (mluvíme o semiformálním oblečení, kvalitní kožené boty a pásek) asi je to věc „modernosti“ přístupu ale když už na tom někomu záleží, né každý má na to ten správný cit. Kdyby někdo měl nějaký tip na web kde by se dalo v tomto ohledu trochu dovzdělat (znam snad jen muzivcesku,mod­nipeklo a czech-style). Člověk se i po třicítce může něco přiučit :)

Nejlepší odpověď
hanny 2

Jak barevně sladit boty a kalhoty?

Přestože mnozí považují za základní pravidlo, že nikdy si nelze vzít hnědé boty k černému obleku nebo prostě černým kalhotám, existují výjimky. „Některé barevné tóny hnědé mohou být k černým kalhotám zajímavé. Tak jako středně šedý oblek může ladit s hnědými botami.“

Nicméně, hnědá je nejlepší k béžové barvě, k hnědým kalhotám nebo k modré, a to ve všech svých odstínech včetně walnut (vlašský ořech) nebo tan (světle hnědá).
Jak kombinovat další barvy?
Kalhoty Boty
Černé černé, červené, tmavě modré, tmavě hnědé, burgundy (vínové), bílé
Tmavě modré černé, červené, tmavě modré, hnědé, tan, burgundy
Hnědé černé, hnědé, tan, burgundy
Šedé černé, hnědé, burgundy, bílé
Světlé hnědé, burgundy, tan, bílé, béžové

http://www.no­vinky.cz/zena/styl/2428­24-muzi-a-jejich-modni-trapasy.html

Další odpovědi
anonym

Jo, to by šlo, maj ty kožený věci stejnou barvu? Nevím co k tomu máš dál, sako, svetr, košili s vestou, nebo i kravatu? Ještě pár doplňků by se šiklo, třeba hodinky s koženým řemínkem stejné hnědé barvy. Po třicítce? Tak to jsi chlapec v rozkvětu, sportovně elegantní muž – záruka úspěchu na všech frontách 🙂
Doplňuji:
http://zena.cen­trum.cz/moda-a-krasa/modni-trendy/clanek­.phtml?id=762647
http://www.jak­vazatkravatu.cz/

marci1

Člověk si může obléci cokoliv, pokud se v tom cítí dobře. Pro muže k černým kalhotám bych doporučila černý pásek a černé boty.