Hafanana

Slackline – muze byt napnuta mirne z kopce?

Jde na patnacti metrech o prevyseni cca pul metru. Rad bych ji dal par centimetru nad zem. Pro deti. Mezi stromy na zhrade. Dekuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Takový malý výškový rozdíl by neměl vůbec vadit. Podobnou nerovnost způsobí i běžné prověšení pásu.

Další odpovědi
Pájo

Myslím, že to může být docela problém. Jít jak z kopce, tak do kopce. Rovina by byla asi mnohem lepší. Nebude to klouzat.
Nemít google http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Slac­kline ani nevím, na co se ptáte ;)

honza19hk

Řeklů bych že ne, ale co brání tomu aby jsi ji nadl na jednom stromu trošku výš a na jednom trošku níž,tím bys měl dosáhnout téměř roviny,jen pozor na vyvrácení stromů.
Kamarádovi se to povedlo,pravda je,že to ale napínal ode mne půjčeným hupcukem a trošku to přehnal.