stryda

Slaby zvuk

Po nahrani videa webkamerou na yutube se video nahraje.Flash player kameru najde ale mikrofon ne,ten musim zapnout.Pri prehravani videa hra na elektrickou kytaru je slaby zvuk nejde zesilit.Nahravani je na maximum.Mam nahravat jinym mikrofonem nez je v noteboku.Jestli ano tak jaky mikrofon koupit.Dekuji.

Odpovědi
Michal Kole

Zvuk se zesiluje v ovládači vaší zvukové karty (Ovládací panely > Hardware a zvuk > Váš kontrol panel vaší zvukové karty )a pak každý program má vlastní ovládač zvuku.

Mikrofon stojí 150 Kč až několik tisíc
připojíte jej jackem. Vaše zvuková karta by jej měla detekovat a a zobrazit okno zda jej chcete připojit.

V nahrávacím programu pak v comboxu vyberete který mikrofon chcete

hornik.

Kole co je to za blbost? Jaké tisíce za mikrák? Elektrická kytara má nějaký výstup ne? A když nemá tak je to španělka. Kytaru zapoj do zesáku a tam by taky měl být výstup (OUT) odkud se vede signál dál. Ještě jednodušší je kytaře koupit mixážní pult. Nebo výstup kytary zapojit do PC/vnější vstup.
Jinak mikrofonem to nejde to je jasný.