tazatelka

Šla by uděkat rybí polévka ze zmrazených mořských ryb? respektive, měla by vůbec nějakou chuť?

Doplňuji:
Omlouvám se včem, otázku jsem položila nepřesně. ¨
Šlo mi o klasickou vánoční polévku, nikoliv o bouillabaissu, ani o jinou lehkou polévku z několika druhů ryb. Prostě místo čerstvého kapra jinou (mraženou) rybu, klidně třeba i filéety z tresky. 🙂

Nejlepší odpověď
dědapetr

Jde uvařit z mražené ryby polévka a dokonce rybář mě poradil nechat rybu v mražáku asi 3 měsíce,že stratí pach rybiny.

Další odpovědi
beer

Samozřejmě ano a poněvadž nevím co máš za rybky, mrkni na recepty https://www.go­ogle.cz/search?q=ryb%C3%­AD+pol%C3%A9vka+ze+zmra­zen%C3%BDch+mo%C5%99sk%C­3%BDch+ryb&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=Eg-UVJ6dNZLsaIu_gNgN#q=mo%­C5%99sk%C3%A9+ry­by+pol%C3%A9vka
Doplňuji:
Začínám s Firefoxem a nějak se ještě nedaří, znovu odkaz na recepty – snad něco vybereš https://www.go­ogle.cz/search?q=mo%C5%9­9sk%C3%A9+ryby+pol%C3%A9­vka&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=g1GUVO3tNIvO­ygORi4H4BQ

cochee

Ovšemže šla, přímořské národy jistě mají spousty receptů. Kdyby to nemělo chuť, tak to vařit nebudou 🙂 Mražená ryba jako čerstvá.