DamandaOtaku

Skyrim bug: Úkol zaslepen

Hledala jsem všude kde jsem mohla ale nenašla jsem žádnou kloudnou radu, takže se obracím na vás:
Již po druhé se mi stalo, že se mi ve Skyrimu, když jsem měla s Karliou a Brynjofem zabít Mercera Freye, při vchodu do té místnosti kde je a snaží se ukradnout ty oči or what se jen zastavíme a začneme na sebe zírat. Nic se neděje, nemůžu se hýbat ani nic jiného a i když jsem to pořád dokola znova znova načítala, pořád se to opakovalo.
Jasně, můžu se na ten úkol prostě vykašlat ale ráda bych ho dokončila, takže prosím, jestli někdo ví co s tim o radu.

Odpovědi
Hamon

Myslis, ze tu bude nekdo chytrejsi nez vydavatel hry?
Doplňuji:
Presneji v tomto smeru vic informovany, chytrejsi dost dobre mozna ano.

Vennny

Origo máš? V neorigo verzích je hodně bugnutejch úkolů

Bouryn

Zmackni ;
Napiš prid (ID mercera) zmackni enter
Pis moveto player a enter