kočička007

Skype-volání v noci

Ahojky ;) Často si voláme s klukem na skype i v noci když oba ležíme v posteli..slovíčka jako Zlatíí,Zlatííčko a ták ty jsou pořád,ale potřebovala bych poradit nějaké fájn téma před spaním..něco prostě.. milého :)) Děkujů moc ;)

Nejlepší odpověď
Beer4Real

Pokud potřebuješ pomoct i s tím o čem mluvit, na jaké téma a nevíš jak dál, tak to raději zavěs/ukonči a už mu nevolej.
Snad si aspoň hezká, jinak by si mohl rychle najít jinou (s mozkem v hlavě) :D

Další odpovědi
anonym

Sex

wendyX

Beruško- tvoje „starosti“ bych chtěl mít....... Neskutečné ! ☹
(jinak- podle Beer4Real)

ivzez

Žádné „univerzální téma“ neexistuje.
Mluvte o tom, co je oběma příjemné
(to víte jen vy dva).
Doplňuji:
Awe, nesouhlasím s Vámi.
Přestože sex zajímá hodně lidí, není
ani on „univerzálním“ tématem –
pro všechny lidi či pro všechny situace.

Awe

ivzez:Tohle je blbost…Univerzální téma je a jak už zmínil „NemamNick“ je to prostě sex