Avatar uživatele
Antonio100

Skype – sledování chatu

Zdravím, mám takový problém.

Je možné, když se někdo přihlásí na něčí účet, aby sledoval komunikaci přes 3. počítač?
Dám příklad: Uživatel A s počítáčem A si píše s uživatelem B s počítačem B, na uživatele B je zároveň přihlášen počítač C. Chodí na počítač C zprávy, které si posílají uživatelé A a B mezi sebou?

Díky za radu!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? JájsemRaibek před 4056 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Matthew

Pro mě takhle večer dost zmatečná otázka :D ale myslím, že nechodí, nebo nevím jak jste to myslel, ale uvedu příklad z ICQ, u nás je na počítači nainstalované jedno icq a chodí na něj dva uživatelé, ale každý se přihlašuje pod vlastním jménem a heslem, pokud to bylo myšleno takhle tak to nelze.

Pokud máte ale na mysli, že je někdo zrovna připojený sám na sebe, ale ještě někdo zná jeho heslo a je ve stejnou dobu na něj přihlášen jenom na jiném počítači, (upozoňuji že ten subjekt B o tom neví) – tak by mělo jít.

Už jsem něco podobného zkoušel s facebookem, nechal jsem ho zapnutý na počítači a byl jsem zároveň přihlášen na mobilu. Přišly mi všechny zprávy v aktuálně ve stejný čas jak na počítač, tak na mobil.

Takže pokud by znal někdo vaše heslo, tak by to mohlo jít :)

Pokud máte pochyby, změn te si ho :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Já otázku chápu. Nevím zda to jde online, tedy ve stejnou chvíli, ale myslím, že ano. Jen jediné nejde. Pokud osoba A pošle z počítače A osobě B na počítač B nějaký soubor a ta ho přijme na počítači B, aby ho osoba C na počítači C mohla zobrazit, musela by ho taky přijmout. Toto mám zjištěné. Pokud soubor přijmu na jednom počítači (např. v práci), když jsem pak doma, vidím chat, ne však soubor.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek