Antonio100

Skype – sledování chatu

Zdravím, mám takový problém.

Je možné, když se někdo přihlásí na něčí účet, aby sledoval komunikaci přes 3. počítač?
Dám příklad: Uživatel A s počítáčem A si píše s uživatelem B s počítačem B, na uživatele B je zároveň přihlášen počítač C. Chodí na počítač C zprávy, které si posílají uživatelé A a B mezi sebou?

Díky za radu!

Nejlepší odpověď
Matthew

Pro mě takhle večer dost zmatečná otázka :D ale myslím, že nechodí, nebo nevím jak jste to myslel, ale uvedu příklad z ICQ, u nás je na počítači nainstalované jedno icq a chodí na něj dva uživatelé, ale každý se přihlašuje pod vlastním jménem a heslem, pokud to bylo myšleno takhle tak to nelze.

Pokud máte ale na mysli, že je někdo zrovna připojený sám na sebe, ale ještě někdo zná jeho heslo a je ve stejnou dobu na něj přihlášen jenom na jiném počítači, (upozoňuji že ten subjekt B o tom neví) – tak by mělo jít.

Už jsem něco podobného zkoušel s facebookem, nechal jsem ho zapnutý na počítači a byl jsem zároveň přihlášen na mobilu. Přišly mi všechny zprávy v aktuálně ve stejný čas jak na počítač, tak na mobil.

Takže pokud by znal někdo vaše heslo, tak by to mohlo jít :)

Pokud máte pochyby, změn te si ho :)

Další odpovědi
JájsemRaibek

Já otázku chápu. Nevím zda to jde online, tedy ve stejnou chvíli, ale myslím, že ano. Jen jediné nejde. Pokud osoba A pošle z počítače A osobě B na počítač B nějaký soubor a ta ho přijme na počítači B, aby ho osoba C na počítači C mohla zobrazit, musela by ho taky přijmout. Toto mám zjištěné. Pokud soubor přijmu na jednom počítači (např. v práci), když jsem pak doma, vidím chat, ne však soubor.