salsa verde

Skype se pořád snaží přihlásit a nic…kde je problém?

a jak to zastavím aby se přestal přihlašovat?

Nejlepší odpověď
chudst

Zmacknete zaraz pravy: ctrl+shift+escape; Zvolte si „procesy“ a najdete si Skype.exe (prip. neco podobneho – nevim, co ma login u prihlasovani). Kliknete na to pravym tlacitkem a dejte „ukoncit proces“.

Doplnena: kolega ma pravdu, Skype obcas zlobi, kdyz chce preinstalovat na aktualni verzi. Myslel jsem, ze jde o jednorazovou akci, ne ze to dela porad.

Další odpovědi
Ing.internet

Nemusí Vám jít internet. Pořípadě skype přeinstalujte a máte po problému.