Retko

Skype se nezavira.

Pokud zapnu skype, tak mam v hlavnim panelu to okynko. Neda se zavrit, aniz bych sel offline. Chci to dat do toho panelu vpravo dole, aby to jen bezelo na pozadi a cekalo nez mi nekdo napise.. Takle mi to zabira misto v hlavnim panelu.

Nevite jak na to?

Diky
Doplňuji:
POkud kliknu to cervene tlacitko, tak se mi nezavira, cili jak pisete, nepresouva se mi k hodinam, ale zustava vedle firefoxu (treba)…

Nejlepší odpověď
rynek878

Nevím,jestli Vám dobře rozumím,ale pokud si Skype po spuštění a otevření na ploše chcete ukončit,tak ho stačí zavřít vpravo červeným křížkem a on se Vám uloží napravo k hodinám,kde bude pracovat na pozadí a čekat až Vám někdo zavolá,toť vše.
Doplňuji:
nevím jakou máte verzi,ale skusil bych verzi
4.2.0.169,stáh­nout,tuto původní odinstalovat a nainstalovat novou verzi,po odinstalování staré, restart a poté nová instalace,mělo by to šlapat.