Weroniq

skype se nedokáže aktualizovat na novější verzi

nápověda – vyhledat aktualizace – stahuje a pak až skončí napíše „stažení aktualizace skype selhalo“, zkouším stáhnout aktualizaci ručně a taky to pak hodí nějakou chybu, tak to musím celé přeinstalovat? aby to vůbec pak šlo..

Nejlepší odpověď
Hlada

Jestli selhalo stažení, tak to nepůjde přeinstalovat. Jaká je ta nějaká chyba? Skype je velký, může jít o nestabilní spojení. Zkus ho stáhnout ještě odjinud. Ulož nejdřív někam instalační soubor a pak spusť instalaci, aby se zjistilo, jestli chybějí data nebo je tam jiná chyba.