???

Skype – Problém s jedným kontaktom

Dobrý deň.
Mám problém so Skype-om, presnejšie iba s jedným mojím kontaktom. Včera bolo všetko v poriadku, ale teraz mi jednému z kontaktov nejde zatelefonovat a ani napísať. Keď nie čo napíšem stále mi ukazuje „Zatím nedoručeno“, ale stále a pritom je online. A pri hovore mi telefón ani nezvoní a stále je ticho. Viem že ten kontakt je online a odpovedal by mi, len mu jednoducho neprichádzajú moje správy. Vpred ďakujem za odpoveď.

Odpovědi
anonym

To je niečo čo správa program. Ked se niečo takového stane, najlapšie odinštalovat program a opet nainštalovat. Takto sa dalo opravit veľa problemov so Skypom. Pozor, informacie o účte, kontakty a historia zostavajú v počítači i ked už program nejestvuje, takže možeš to takhle v pokoji urobit.