Jahoda

Skype přes TV.

Četla jsem, že Skype můžu mít i přes TV. Koupím si k televizi kameru, zapojím, sednu před telku a můžu povídat a druhá strana mne i vidí.

Jenže je problém, že to jde jen u televize značky Panasonic a Samsung. Já mám plazmu značky LG. Šlo by to i v této televizi? Kde k TV koupím tu speciální kamerku a za kolik a jak vůbec Skype dostanu do televize? V televizi mám vstup pro USB.

Prosím o rady, tipy i zkušenosti! Děkuji mockrát.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

To teda nevím jak by to šlo, ale nic není nemožné.
Jen pozor, aby ses nedostala do tv vysílání, třeba jako třetí moderátor televizních novin :D

Další odpovědi
Děda Louda

Použil bych televizor jako externí monitor a spojení bych realizoval běžným způsobem prostřednictvím PC s připojenou web kamerou. Ta bývá součástí notebooků, nebo jde použít i externí, kterou můžeš pohodlněji umístit v blízkosti televizoru.
Kameru a případně i mikrofon (může být i se sluchátky) koupíš v každém lepším elektru nebo e-shopu za pár stovek.