ondra07

Skype… poraďte mi

Volám si na skypu s dalšíma dvěma kamarády. Já si zapnu webkameru a oni mě normálně vidí, ale, když si jí zapne ten kamarád, tak já ho nevidím. Nevím, čím to je, že já ho nevidím a oni mě jo. Jinak, když si voláme jenom dva, tak to funguje normálně.
Poradíte někdo?

Nejlepší odpověď
jennysh

Tři a více videohovorů.To už je bohužel placené. Ze začátku,máte možnost aktivovat týdenní zkušební verzi. Po uběhnutí zkušební doby,videohovory nejsou možné.

Další odpovědi
AnnieAnnie

jennysh má pravdu, je to placené. První týden to je zadarmo,a by vás nalákali a pak konec.