saboo

Nevíte, jak nastavit Skype, aby byl dostupný jen pro někoho a jen v určitých hodinách?

Ahoj, míra kdy jsem se nechal bombardovat z práce mimo pracovní dobu přetekla. Pořizuju si soukromé číslo a firemní budu vypínat.

Problém mám ale se skype. Chtěl bych zařídit, aby mi skype určitou skupinu lidí blokoval v hodinách, který bych nastavil. Tušíte jak na to? klidně si nainstaluju i jinýho klienta, jen nevím jakýho, kde by to šlo… Díky

Původní neotázka
Skype dostupný pro někoho někdy jen někdy

Odpovědi
toxino007

Osobní účty společně s pracovními není radno míchat dohromady.