Ivka3004

SKYLINK Karta a IRDETO HD programy

Je možné s kartou Skylink, původní, sledovat programy (asi Nova, ČT) v HD kvalitě nebo je nutná její výměna?
Děkuji

Nejlepší odpověď
Jikra

Zatím ano,ale jak dlouho?Informace jsou na stránkách Skylinku.

Zdroj: http://www.sky­link.cz/web/struc­ture/6.html?do[loadData]=1&i­temKey=cz136

Další odpovědi
ondra07

Je to možné, taky jí mám, ale stejnak těch programů v HD kvalitě moc není, do budoucna jich snad trochu přibide :)
Mám na mysli „programy zdarma“ v těch placených je mnohem víc HD programů…