Avatar uživatele
bolak

Skutečně toto funguje nebo ne to nějaký podvod?

> http://archiv.aukro.cz/…
Doplňuji:
Agneta: To jako fakt? To je nějaký aprílový vydání ne? :))

dyť tady www nebo kdo říkal že musíš mít nějakou síť podhoubí pod zemí, aby ti tam vyrostli houby, a že ta se tvoří roky..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, briketka10, zzzzz, Nazdar Bazar, Agneta před 2474 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Agneta

To víš, že to funguje :DDD
http://www.youtube.com/…
Doplňuji:
Viděla jsem o tom pořad...že to podhoubí má(si "vydržuje")každý strom, který na sebe trochu dbá, rozumíš, který chodí na koncerty a ták...:DDDno a teda hlavně ty lesní, ale bez obav i ti "domácí na zahradě"...ti už o podhoubí taky slyšeli(v dnešní době - samý internet...):DDD

Upravil/a: Agneta

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Funguje, ale:
- musíš mít pro ´sadbu´ kvalitní podmínky (nestačí balík/pytel sena, jako pro hlívu)
- musíš ty podmínky mít vhodné dlouhodobě
- nesmíš zezačátku počítat s ´metráky´ úrody

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Osobně bych byl s hodnocením funkčnosti přinejmenším veeelmi obezřetný..

Mycelium některých hub se do předem a pečlivě připravených substrátů úspěšně očkuje už roky (žapion, hlíva...), u těch v odkazu mám ale obavy :-( Jejich mycelium se skutečně nevytvoří v závislosti na mnoha aspektech jen tak a trvá to vesměs velmi dlouho - rozhodně bych proto neočekával úrodu v jednom roce !
Nevím co vše se píše v příbalovém letáku, zkušenosti s produktem nemám ani zprostředkované a obrázky určitě nelze považovat jako důkaz úspěšnosti sadby.

Můj názor je ten, že fungovat to 'nějak' může, ale určitě ne zcela tak, jak se uvádí. Cena je z mého pohledu až neadekvátně nízká, takže není problém zakoupit a holt to vyzkoušet ))
Doplňuji:
Chyba - cosi při korekcích vypadlo, tedy edit "..a trvá to vesměs velmi dlouho, než vyrostou plodnice a v závislosti na podmínkách nemusejí vyrůst vůbec - rozhodně.."

Upravil/a: beer

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Avatar uživatele
www

Spíše to nebude fungovat než ano.
Celkem přesně to prospal dole kolega houbař, oni ti zkrátka prodají podhoubí, nikde ale neuvedou, že se plodnic nemusíš vůbec dočkat :-D To podhoubí klidně už můžeš na staré zahradě mít roky, že zatím nic 'nevyrostlo' záleží na spoustě dalších faktorů !

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek