zjentek

Skutečně se všechny doposud nashromážděné poznatky větších i menších odborníků dají „okecat“ coby konspirace?

https://glori­a.tv/post/Mv31fpzxjd­VF36isDCiNpbwgo

Nejlepší odpověď
Ametyst

Politici i masmedia se o to snaží horem-dolem. Hodí se jim jen jedna jediná pravda, ta jejich. Web ministerstva zdravotnictví je v rukou neziskovky, a ta označí kohokoliv za dezinformátora. Dokonce i Prof. Berana, který doporučuje očkování. 🙂 K neuvěření.

Další odpovědi
ivzez

Samozřejmě, za „konspiraci“ se přece schová všechno.

Pepa25

Není odborník jako odborník a také záleží kdo a jak je schromáždí.
Názor papeže na očkování: https://www.cir­kev.cz/cs/aktu­ality/210111pa­pez-frantisek-se-necha-naockovat-proti-covid-19-prohlasil-to-v-italske-televizi-canale-5

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Gloria.tv

orwell

Ano, máš pravdu. Skutečně se dá všechno okecat a označit jako konspirace. Existuje taková dobrá a vyzkoušená metoda, kdy pravdy, polopravdy i lži smícháš dohromady, pak takový „Eintopf“ prohlásíš za kupu nesmyslů, vyleješ a zadupeš do země. I s tou pravdou samozřejmě. A o to právě jde. Jeden článek tohoto druhu jsem nedávno četl na Novinkách, bohužel si už nepamatuji název a autora. To byl přímo ukázkový, učebnicový příklad. I někdo v diskuzi pod článkem si toho všiml. Možná si ještě vzpomenu. Měl jsem si uložit odkaz, teď by se hodil.
Taky nezapomeň, že jsou i odborníci, kteří za patřičný obnos rádi napíšou, co je třeba a takové fake potom vypadá mnohem věrohodněji, než když ho spáchá neodborník amatér.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Sledovat hlouposti opravdu nemá smysl. Spíš si číst příspěvky tohoto typu: https://www.fa­cebook.com/jan­.molacek/posts/385563048­4506273

zjentek

A co když dříve očkovaní už vlastně nejsou sami sebou a nyní se jen snaží přetvořit k obrazu svému ty zdravé, něco jako když nás hryzne zombie? Jak by se to o sobě dozvěděli, heh? Inteligence? Mozeq? Ále nó ták…

zjentek

Vlastně ani nevím, zda má smysl jakákoli konverzace s geneticky upravenými lidmi.

zjentek

…geneticky modifikovanými. Chjo, úplně mám brnění, když si je představím… nebozí ubožáci… A podle všeho nakonec asi fakt nebude kde zdrhnout.