funky

Skutečně se dá pít Alpa? 🙂

Tak jak to měl ve zvyku rytíř ve známé české pohádce „Ať žijí duchové“

Nejlepší odpověď
annas

Já jsem si kapala alpu na kostku cukru jako prostředek proti zažívacím potížím. Zabírala.

Další odpovědi
suaeda

Před lety, když jsem byl na vojně tak se tam vyskytovali různá individua. Většinou to byli již načatí alkoholici a ti museli pravidelně doplňovat svojí denní dávku. Na vycházku se šlo maximálně jednou za dva týdny. A tak to řešili různě. Většinou si v armě kupovali alpu a nebo pokud byla k dostání tzv. lesanka.
A dodám to co jsem viděl na vlastní oči. Tito fajnšmekři, když už nebylo zbytí tak to řešili cezenou okenou přes starý chleba.

rtepp

Dá se pít všechno co teče, něco jenom jednou.

fcoop

Copak pít – ona se dá regulérně chlastat.
Viděl a chvíli mi trvalo,než jsem to rozchodil.

arygnoc

jistě, přece teče, ne?

dvdk

Radši bych to nezkoušel- denaturovaný alkohol