Skupiny na FB, co za to stojí?

Vždy jsem udržoval jen realistický počet přátel atd. Ovšem nyní jsem provedl čistku a zbavil se kdejakých skupin na hlavní stránce (včetně reklam atd.). Vzniklé místo bych chtěl zaplnit co nejkvalitnějším obsahem, který na FB je. Vzdávám se naděje, že bych se mohl dočkat inteligentních vtipů atp. Každopádně jaké nejmenší zlo byste mi doporučili? (oblast PC, humor, zajímavosti, či cokoliv co nadchne logika a racionálního člověka) Beru to jako krácení dlouhých chvil atp. (když už nic jiného není)

Odpovědi
quentos

Souhlasím, že skupiny zabývající se inteligentním humorem se na FB hledají těžko. Nicméně kdo hledá, najde: mohu doporučit následující

https://www.fa­cebook.com/grou­ps/149786795101409/?fref­=ts

Mc Merkurion

nic,jdi do lesa na houby,do hospody,najdi si nějakýho koníčka > FB je zbytečnost…