Lorelai

Skupiny na facebook

Jak je to s těmi skupinami? Jaký je rozdíl mezi tajnou, uzavřenou a otevřenou. Když dám like na nějaký příspěvek tajné, uzavřené nebo otevřené, který se zobrazí na mém profilu tak, že ho vidí mí přátelé a který ne? Díky moc

Odpovědi
NeřeknuCZ

Ahoj, tady máš popis k tvé otázce:

Otevřená = Kdokoli může zobrazit skupinu, její členy a příspěvky, které členové přidají.
Uzavřená = Kdokoli může zobrazit skupinu a její členy. Pouze členové mohou zobrazit příspěvky.
Tajná = Pouze členové mohou zobrazit skupinu, její členy a příspěvky, které členové přidají.

Doufám že jsem alespoň nějak pomohl :)