Avatar uživatele
postcd

Škůdce projevující se zvuky jako sbíječka?

Dobrý den, směrem od dřevotřískové skříně se v noci ozývají zvuky asi jako sbíječka (jen klepání do dřeva asi) tedy v první fázi je ta frekvence ťukání (kadence) asi jako sbíječka naplno a ihned jak začne tak také pozvolna symetricky utichá se snižující se frekvencí ťuknutí. Celé to trvá asi 4 sekundy. Je to docela nepříjemné ke spaní. Uvnitř skříně jsem nenašel nic podezřelého.. Co by to mohlo být za zvíře?
Doplňuji:
*klepání do dřeva si domýšlím, třeba to se dřevem nemá nic společného
ozývalo se to v noci každých snad několik minut

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zjentek, gagaga před 3716 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Podívej se do sklepa, jestli tam ten trezor ještě máš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

vypadá to, že popisuješ strakapouda ..ale v noci? Nemáš v tý dřevotřísce nějaký abnormální pnutí? V těch lisovaných materiálech je při změnách teplot (zvláště teď) hodně pravděpodobné, že je to pnutím ..protože škůdce v dřevotřísce? To může bejt tak jedině škůdce smyslů zbavený :o

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Questman

Škůdce projevující se zvuky jako sbíječka?
Nevím jestli zvíře, ale radši se koukni, jestli nemáš ve skříni souseda xD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rabi7

zjentek:

ano to je to same jako Burgery od McD ani plisen to nezere pac to nepovazuje za potravinu :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Rabi7, velmi, velmi správně

před 3716 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

me to neco ( me ) pripomnelo :)
ja mam u domu velky strom ..a vloni na podzim je nekolikrat hledala v podkrovi " mys " :) ..vecer , kdyz jsme nahore usinala, tak bylo slyset " zvlastni susteni " , primo me u hlavy ..
ja uplne blaznila a stehovala jsem se do jineho pokoje ..delalo to jen v tom jednom ..
no, a pak prisel syn , a rekl, ze to muze byt tim stromem za domem , jak obcas fouka vitr, tak vetev prave zasahovala do okapu a " to sustilo " jako ta mys :)

jeste jsem mys v dome nemela, ale urcite jednou " prijde " a ja : to nic..to jenom vetvicka :))

  • iv-

před 3716 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek