peterd108

Skripty v explorelu

Kdyz jdu na internet tak se mi po chvili objevi okenko:
CHYBA SKRIPTU
VE SKRIPTU NA TETO STRANCE DOSLO K CHYBE
RADEK: 0
ZNAK: 0
CHYBA: Script error
KOD: 0
URL: (nejaka adresa)
Chcete na teto strance i nadale spoustet skripty?
ANO NE
(Zkousel jsem dat ano ne i krizek a porad to naskakuje) daval jsem moznosti internetu a mam vsechno spravne nastavene. Neni na to nejaky program? Prosim pomozte.

Nejlepší odpověď
Bedy

Záleží co je to za stránku a jakou verzi Internet Exploreru používáte. Při používání nejnovější verze by neměl být problém. V opačném případě si prosím stáhněte a nainstalujte nejnovější verzi z http://window­s.microsoft.com/cs-cz/internet-explorer/download-ie

Další odpovědi
anonym

Předpokládám, že „explorer“ je MS IE…
Kukni sem – http://suppor­t.microsoft.com/kb/3082­60/cs
😉

arygnoc

v podstate to je chyba nejakého programu – nejakého scriptu na stránke, teda postupnosti príkazov, čo má prehliadač robiť, teda v tomto prípade je to chyba vyhodnotená prehliadačom (čo ale neznamená, že to je chyba, najmä ak tým prehliadačom je IE).

IE je špecifický prehliadač, ktorý nerozumie tomu, čomu ostatné prehliadače rozumejú.

riešenia sa ponúkajú dve:
na dotyčnú stránku nechoďte, je to odfláknuta robota, lebo to mikrosofťácky softvér nevie vyhodnotiť. (irónia)

zmeňte používaný prehliadač na PREHLIADAČ, teda to, čo vám stránky zobrazí.

ak sa rozhodnete ku náprave chyby (teda nebudete používať IE), neurobte hneď druhú – že si nainštalujete chrome.