libuska

„Škrčení“ na Skypu

poradí mě někdo?Při hovoru na Skypu mě zvuk asi po 40 vteřinách začne skřípat/praskat,vrzat)-nevím,jak bych to nazvala,ale pouze při hovoru.Ten s kým hovořím má hovor čistý.Dělá to při všech hovotech.Vyměnila jsem repráčky a počítač byl před pár měcíci u dcery a tam to nedělalo.

Odpovědi
kenyrts

NASTAVENÍ:když po otevření zvuky v ovlad.panelech otevřete záložku hlas,tak se dá spustit test zařízení-UDĚLEJTE SI HO!!!!
TO NASTAVENÍ MÁ BÝT TAKOVÉ ABY K ŽÁDNÉMU „ŠKRČENÍ“ nedocházelo.

M-Rock

Reprobednami to nebude, pokud vám hraje hudba nebo filmy. Tohle se děje pokud je něco s pc nebo špatné nastavení skype hovorů. Doporučuji před každým hovorem zkusit zkušební hovor. Tím zjistíte zda hovor proběhne v pořádku. Takže si pohrajte s nastavením zvuku. Popřípadě pc do opravny.