Neonka

Skoro každou noc se mi zdá stejný sen. Mám tomu přikládat nějakou důležitost?

Nejlepší odpověď
Drap

Můžeš a nemusíš. Záleží jen na tobě. Někdo považuje sny za bezvýznamné , náhodné, jiný zase za velmi důležité.

Další odpovědi
postcd

Nerozumím tomu, ale tady můj názor: Záleží na tom, o čem ten sen je. Je známo, že sny jsou výsledkem toho co jsme ve dne zažili, nad čím jsme přemýšleli. Pokud je sen nepříjemný, je potřeba vyřešit související situace v realitě, smýšlení nad nimi.

Šidlo

ak je pekný či divný tak ani nie

ak je zlý, možno aj hej.....ale hlavne nehľadajte jeho význam v snári…nefun­guje to

arachis

To nic, já taky i 3× týdně ve snu peru nebo se chystám na velké praní a hledám co všechno vyprat a vždy je to někde jinde. Tedy ne u mě doma.