Skoncim ve vezeni kdyz boural Auto za penize nekdo jiny a ja sedel za ridicem?

ale podepsal jsem v pojistovne?

Nejlepší odpověď
anonym

Pravděpodobné to není. Je otázka, co myslíte tím autem za peníze. Pokud jste před havárií vyklradli banku nebo něčí vilu, tak lze předpokládat, že Vás trest nemine. Vy jste byl ale pouze spolujezdec a jako viník dopravní nehody může být posuzován pouze řidič. Vy byste byl vinen pouze v případě, že byste řidiče během jízdy ohrožoval, nebo mu řízení znemožňoval.

Další odpovědi
jmhad

Také nerozumím.Tazatel je zřejmě ještě ovlivněn událostí či něčím jiným

lukas.zmizik

tak to byl samozrejme pojistovaci podvod – dal si nekomu penize aby ti naboural auto. zalezi, zda se na to prislo, o jakou skodu jde a jaka je tvoje trestni minulost… tudiz o vsem rozhodne soud

cukrar

anoname, přečtěte si ještě jednou dotaz a zkuste nám ho přeložit do lidštiny.
Ve vězení neskončíte, viník bude řidič…

(nebo vrah je zahradník?)