jjj123456789

Skončilo někdy svržení diktátora za pomoci EU a hlavně USA jinak než válkou?

Stačí si vzpomenout: Irák, Lybie, Sýrie a nyní Ukrajina. Ale skončilo to někdy jinak?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Za starých dobrých Reaganových časů Amíci vlítli na Grenadu a komunisty odkud vyhnali za pouhých 8 dnů a od té doby je tam demokracie …

Další odpovědi
zjentek

válkou končí vše a vždy ..už jsi někdy přišel do nějaké instituce s vlastními idejemi, které byly neslučitelné s touto institucí a oni tě nechali v míru je uplatnit a v míru s nimi operovat?
Doplňuji:
kde změny dnešních institucí nekončí válkou, tam převrat končí pokrokem, tudíž je třeba znát někoho, kdo ví víc, než jej naučilo školství v tobě známé podobě ..znáš?

Drap

Diktátoři se svrhávají právě proto, aby mohla následovat válka.