Avatar uživatele
NoFear

Skončil ten Adobe Flash Player?

Adobe flash Player měl koncem roku 2020 definitivně skončit, tzn. včerejším dnem. Tak jsem schválně dneska přes Mozillu zkusil jednu hru, co jsem hrával a pořád jede. Musí se jen kliknout na povolení a spuštění Falsh Playeru, ale to už tam bylo pěkně dlouho. Asi od té doby, co bylo oznámeno, že Adobe Flash už nebude podporován a že bude končit (cca 3 až 4 roky).
Tak jak to s tím je? Já si myslel, že od letošního roku už to fungovat nebude.

Zajímavá 0 před 25 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
Arne1

Asi náhoda. Já to pochopil tak, že Adobe nejen že zlikviduje všechny odkazy na Flash, ale že také zařídí aby staré instalace přestaly fungovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Nefunguje, na hře, kterou jsem hrála já, nefunguje už od začátku prosince, ale vymysleli novou platformu nebo jak tomu říkají, a dá se hrát normálně, ale byla jsem zvyklá hrát i přes mobil, a to právě nejde, a zatím se asi ani nechystají udělat úpravy, aby šlo hrát i v mobilu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

Nefunguje.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
NoFear

Arne, teď jsem si všiml na wiki: „Společnost Adobe oznámila, že ukončí podporu aplikace Flash Player k 31. prosinci 2020, a že nadále podporuje používání otevřených standardů HTML5 místo aplikace Flash.” Tak sice nevím, jak to funguje, ale nějak asi jo. Ale ta hra mi jela normálně přes Flash player.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava