kazisvět

Skončí zítra česká vláda?

Pokud ministři Věcí veřejných podají zítra demisi, skončí vláda. Věříte, že demisi podají?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Reuef

Ne

Doplňuji:
proc by mela skoncit vlada ? skonci akorat koalice ODS+VV+TOP09 a CSSD se nejspis pokusi v blizsi dobe vyvolat dalsi hlasovani o neduvere vlade…jenze je mozny ze doplnena vlada o ministry z ODS a TOP09 i v mensine za podpory VV

hanulka11

Ne

KdoSiOdJinud

Ne

Doplňuji:
vláda = vládnout

Ona někdy začala?

suaeda

Ne

Ne vláda odchodem VV nyní neskončí.
VVčka si jsou velice dobře vědoma, že se k lizu po příštích volbách již nedostanou. Takže jako doposud, tak stále budou něco navrhovat, ale nepodniknou nic. Jen se chtějí zviditelnit. Je to takové stálé (nyní již obehrané) divadlo.

david22

Ne

Doplňuji:
Doufám, že ne.

zzzzz

Ne

anonym

Ne

Doplňuji:
Bohužel NE!!!!!!!!

01Ricco

Ne

Conchus

Je mi to jedno

Doplňuji:
Každá vláda bude pokračovat zhruba stejně, jako ty předcházející. Jen tam budou jiné obličeje a jiní vyděrači a lidi toužící po nějakém spektáklu a moci.

hippeace

Ne

právě jsem četla že dala demisi či co takže se nic neděje :(

GM

Ne