Louise:3

Školní přezůvky,úbor..

Ahoj,mám problém…když končila škola..tak jsem si zapomněla ve škole školní úbor na cvičení a přezůvky..
Myslíte,že to tam ještě na začátku šk.roku bude?
Doplňuji:
A měla bych se jít zeptat k uklízečkám..?

Nejlepší odpověď
marci1

Pravděpodobně bude. Uklízečky věci nalezené ve školní budově jistě ukládají na nějaké místo, kde si je možno vyzvednout.
Doplňuji:
Zeptej se uklízeček nebo školníka.

Další odpovědi
postcd

Je pravděpodobné že to daly někam, zeptat se ředitele třeba nebo někoho takového, zástupce ředitele, školník apod.

Drap

To asi těžko. Možná někde ve ztrátách a nálezech. I když na každé škole to chodí jinak

Andre5000

A to jsi to zjistila až teď, když prázdniny končí? Podle mých zkušeností se nalezené cizí věci odnášely ke školníkovi.

NikkiD

Nám vždycky několik dní předtím připomínali, abychom si všechny věci odnesli, protože ve škole je potom velký úklid a poházené věci ztěžují práci. No a kdo si je zapomněl, ten je pak už většinou neměl :D. Ale většinou brali v úvahu, že byl třeba někdo poslední týden nemocný, všechny ty věci naházeli do pytle a pokud si pro to na začátku roku nikdo nepřišel, tak to šlo do kontejneru.