DIH

Školní docházka na vyuč. hodinu

Jde nějak vypočítat kolik je 25% z docházky když vyuč. hodinu máme 2× týdně.?
Doplňuji:
Moje chyba, myslel jsem celkem za rok kolik je těch 25%..

Nejlepší odpověď
Lucijej

Spočítej si, kolik je školních týdnů, to vynásob 2. a pak vynásob 0,75 a budeš mít výsledek, ale bude jen orientační, protože ti určitě ještě nějaké hodiny odpadnou (ředitelské volno, státní svátky apod.)

Další odpovědi
Drap

Ano, lze . Za týden to je 22 minut a 30 vteřin. Pokud opvšem vycházím z toho, že vyučovací hodina je 45 minut
Doplňuji:
Znamená to, že pokud budu čtyři týdny chodit, tak pátý týden mohu vynechat a budu na požadovaném procentu.

Reezo

Učitel docházku bere tak, jako že každou hodinu odučí on. Pokud bude nepřítomen kantor, tak si klidně může zaškrtnout, že ta hodina nebyla. Tudíž se pak změní procentuální zameškání. Pamatuji si, že na škole si jeden učitel vedl zvlášť docházku, a jakmile byl někdo z limitu venku, tak dostal neklasifikaci.