Craftos

školní absence

Od kolika zameškaných hodin ve škole mi hrozí postih ?

Ps : mám na myslí omluvene nikoliv neomluvené hodiny

Odpovědi
Lorrien

Na základní škole by žádný postih být neměl, jen pokud nemáš doplněnou klasifikaci, to bys pak musel dělat komisionálky ;)

HonzikPernik

Na základce se na to můžeš vysrat.. Jde tam o hovno, ze zákona je povinná, takže tam můžeš dělat průsery a nechodit tam. Oni na tebe pošlou sociálku ale hovno tím vyřeší.
Na střední jde taky o hovno, ta už není povinná, takže tě maximálně vyloučí a půjdeš na nějaký učňák, kde je jim to jedno. :)
Horší je to s výškou.