vamplires

škola volá, chce z dětí zase dělat vola

Tak… začíná škola lidičky, těšíte se? :D
Vím, pitomá otázka…

Nejlepší odpověď
hanny 2

Těším se!Jenom ať dětičky táhnou do školy,oni je přejdou „roupy!“

Další odpovědi
Drap

Nemám na co. Mně už vzhledem k věku do školy nikde nechtějí.

kosaaaak

Já bych ty děti úplně zrušil…teda, tu školu samozřejmě. Minimálně to odpolední vyučování. Nám chtěla třídní učitelka jeden rok udělat radost, tak nám zařídila že všechny dny budeme mít bez odpoledního vyučování, kromě čtvrtka. Ve čtvrtek, to jsme měli krásných deset vyučovacích hodin. My co dojížděli do školy vlakem, jsme vstávali ve čvtrt na sedm – za tmy, škola nám končila něco po šestý – za tmy. Domů jsme se dostali o půl devátý a v pátek ráno jsme pak měli od sedmi laborky. Ó to byla krása.

VampGirl

No, že bych se přímo těšila, to se říct nedá. Zvykla jsem si na prázdninovou pohodu a sladké nicnedělání. Teď už nebudu mít tolik času na svoje zájmy – letos mě čeká maturita, takže rok bude určitě náročný. Ale těším se do školy na kamarády a na učitele, se kterýma užijeme vždycky spoustu legrace. 🙂

gnosis

me az za dva tydny :) tesim i netesim

anonym

Ad drap, a co univerzita 3. věku, nikdy není pozdě. Udržováním psychické kondice se významně zpomaluje proces stárnutí.