jsemjá

Škola Vlka, nebo Škola Kočky?

Já jsem si dělal testy, a vyšel mi vlk, a Geralt. Mám i medailon. Co vy?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Rokio

Vlk.

Abych ti mohl odpovědět, musel bys sem dát odkaz na ten test.

Pokud bych ale měl určit, ke kterému zvířeti mám blíže, tak bych řekl, že asi k vlkovi. Jsem samotář, jsem věrný firmě, ve které pracuji a umím i trochu bojovat (na ZŠ jsem chodil na kung fu).

anonym

Nezájem.

xiperio

Nezájem.

Každého života je škoda. Nikdo nám nedal právo zabíjet bez příčiny. A jestli si to myslíme, tak na to šeredně doplatíme.