Škola hrou ?! Uhádnete můj ročník narození ? Otázka je určena (vesměs) pro nově zaregistrované!

Narodil jsem se o 500 let později než Ladislav z Boskovic. Kdy to bylo ?

Nejlepší odpověď
Drap

Netušil jsem kdy jsi se nasrodil. Vidím ale, že by jsi ještě musel chodit pro pivo.

Další odpovědi
beri49

Tak to jsi o pár roků mladší – Lorenzo I. Medicejský

ahold

Tak jo. Škola hrou.
Až ty půjdeš do důchodu, bude ti právě tolik, kolik mi je teď.

Hofmik

Narodil ses v roce 1955 a ted ti je 58

hanulka11

to si přeci každý snadno spočítá, proč se s tím chlubit
Doplňuji:
Kdepak nečpí – to se ti zdá ,jen nevím co ta otázka má znamenat?

johana 56

Je to tenhle Ladislav?
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/La­dislav_z_Bosko­vic

anonym

Ano. To jsme už staří, co ?:-)

johana 56

Stárnou pouze naše děti.My jsme zatím stihli nasbírat pár věomostí a zkušeností.A těch vzpomínek…

anonym

Byla smazána otázka jedné z nových a tak jsem ji touto formou sdělil můj věk a pokud ho chce zjistit, musí vyhledat, kdy že se narodil ten Ladislav z Boskovic. Chápeš to ?

anonym

hanulka11, s Tvé odpovědi čpí axlovina či ockovina!