mily

Škodlive zařeni

nejvice škodlive je rentgenove zařeni,1 argument pro,1 proti.Nejvice škodlive jsou jaderne eektrarny,1 ar­gument pro,1 proti.2 při­klady,kde se mužeme setkat s dalšími škodlivými zařenimi

Nejlepší odpověď
quentos

jen hledej, hledej. Domácí úkoly za žáky tady neděláme.

Další odpovědi
kokoťenko

No někdo ti třeba poradí,nejsi ta co říkala žena,že to pořád zkouší? Nauč se prosit a děkovat,trochu s těma lidma tady komunikovat a oni ti rádi poradí,je to baví.

GangstaHelper

Nejvíce škodlivé jsou jaderné elektrárny:

PRO: Ano, protože vzniká radioaktivní odpad, který je nebezpečný a musí se ukládat s nebezpečím úniku do okolí

PROTI: Kdybyste vědeli, kolik škodlivin vzniká jinými druhy výroby energie (fosilní paliva, hluk a deformace krajiny u vzdušných elektráren, obrovské množství energie a všelijakých „sraček“ potřebných na výrbobu slunečních kolektorů, které mají poměrně nízký výkon a životnost), tak musíte vzít v úvahu tento druh výroby energie za nejpřijatelnější.

(Tento názor mám po vysvětlení učitele – odborníka na elektrotechniku.)