Veruňák 1D

Škodí vlasům, když se kulmujou?

Mé kamarádky tvrdí, že když se vlasy upravují kulmou, nebo žehličkou tak se poškozují. V tomto s nimi souhlasím, ale já jsi kulmuji vlasy jen někdy a to málokrát (1–2 za rok). I třesto mi kamarádky tvrdí, že to velmi škodí.

Je to pravda?

Odpovědi
anonym

I kdyby sis je kulmovala 2× do měsíce, neuškodí jim to. Pokud by sis je někdy v budoucnu chtěla kulmovat častěji, použij speciální spray proti vyšším teplotám na vlasy( před žehlením,kulmováním ). A tvé kamarádky taky celý rok si nepletou copánky na noc nebo si nedělají uplé drdoly? To taky není ieální :)

Emví

misskas

1–2× za rok těžko.kdyby třeba každý druhý,třetí den nebo tak, tak určitě jo

Lilly84

ale ne :D taky si vlasy kulmuji a žehlim ale jednou za 2–4mesicu .. moje mama si je zehli kazdej den a uz ma vlasy v haji jsou zniceny nemaji lesk roztrepany konecky ma je jako slamu ale ja treba mam takovej pripravek a ja vzdicky pred zehlenim fenovanim nebo kulmovanim si ten pripravek nastrikam na vlasy a neznicej se mi vubec .. a ty jestli si je kulmujes 1–2 za rok je to v pohode vlasy se ti neznicej tim si bud jista :)) kamosky o tom nic nevedi moje sestra je kadernice ver mi :))))