Savier

Škodí více smog nebo kouření?

Odpovědi
Filip84

Jo, podle studií, co jsem měl možnost zatím na toto thema číst, tak pokud nepálíš víc, jak 20 denně (zhruba, jo, není úplně cigáro, jako cigáro, ale to by bylo na samostatný thema), tak ten smog, třeba ve městě, je horší.

elkon

O škodlivosti kouření není pochyb, ale zde máš něco o smogu: https://www.ak­tualne.cz/wiki/ve­da-a-technika/smog-inverze-znecisteni-vzduch/r~i:wi­ki:2179/
K tomu je nutno ještě dodat, že existuje ještě jeden druh smogu, a je to světelný smog.
Světelné znečištění – anglicky light pollution, či hovorově světelný smog – lze chápat jako souhrnné označení všech negativních jevů, které s sebou umělé osvětlení přináší, a je stále významnějším celosvětovým problémem.

Ametyst

Smog, protože lidé, žijící ve smogu, nemají žádnou možnost volby.

Mravenec

Oboje je hrůzné. Proto miluji pobyt na chalupě, obklopené lesy.

VaclavZeman

To je až takové doktorské.