škodí make up pleti?

Nejlepší odpověď
baghira

Jak který.

(Jaká otázka, taková odpověď)

Další odpovědi
terry

Kvalitní zcela jistě ne. Dnešní make-upy již póry neucpávají a pleť může dýchat.
Je potřeba ale vybrat vhodný typ make-upu. To záleží na typu pleti. Není to jen o výběru odstínu.
Dobrý make-up naopak pleť chrání a vyživuje. Není na pokožce vidět, pleť jen vypadá pěkná – pěstěná.
Džuls – make-up nemá za úkol zakrýt vyrážku!!

Džuls

Všetkého veľa škodí, a platí to aj v tomto prípade, ale ak používaš kvalitný make-up, večer si tvár poriadne ošetríš kvalitnými prípravkami, tak sa nemusíš báť. Dôležité je, aby bol pleti dopriatý aj odpočinok- vynechať make-up, keď si doma, alebo keď to pleť vôbec nepotrebuje. Veď na maličkú vyrážku úplne stačí korektor, na postihnuté miesto- nemusíš hneď používať make-up na celú tvár.

blondýna112

každý make-up pleti škodi !!! když se začne použivat tak poté v starších letech je pleť zničená !! doporučuji se vyvyrovat tomu !! v jednom časopise jsem četla že 50 procentem kluku se make – up nelíbi !! ( asi když se cucají s holkou tak kdo by z kluku chtěl mít na pyštěku make-up ) :D :D