Complex

Škodí lidem více cigarety nebo alkohol?

Nejlepší odpověď
Drap

Každé jiným způsobem. Nelze srovnávat jablka a hrušky.

Další odpovědi
Jádrohlod

Jaké myslíte pohlaví?? I to kouření je fakt široký pojem. Jak je požití alkoholu aplikováno, vnitřně nebo zevně? Tam je rozdíl, na mou věru!!
PS: je-li obé uloženo ve skříni, absolutně neškodné jest !!

Rokio

Pokud jsou používány v malé míře, tak cigarety. Tabákové výrobky jenom škodí, zatímco jedno pivo denně je prospěšné pro zdravého člověka.

V případě, že se budeme bavit o užívání ve velkém množství, tak alkoholismus dokáže zničit kariéru, manželství, připravit o přátele, vážně poškodit osobnost atd. Těžší kuřáctví pouze dělá díru do peněženky a může způsobit rakovinu plic, ale silný kuřák obvykle si dokáže udržet práci, manželství, přátele a relativně si i zachovat osobnost, pokud nejde do extrému.

ivzez

Podle mne jednoznačně alkohol. Pod vlivem alkoholu dochází
k dopravním nehodám, lidé pod jeho vlivem páchají trestné činy, …

Kouření škodí zdraví, ale nikdo kvůli nim neubližuje jiným, nedochází
kvůli nim k dopravním nehodám, při nichž další lidé přicházejí o život.