FlAsh_7

Škodí baterii v telefonu, pokud ji když má měně procent než potřebuji „přidobiji“?

Nejlepší odpověď
Schluker

Modernim bateriim to neskodi. Takze pokud telefon neni z dob drevnich, tak je to v pohode. Naopak je lepsi ho dobit aspon trochu, nez ho hluboce vybit.

Další odpovědi
paul1

Myslím si, že ne, máme přenosný telefon u pevné linky a dáváme ho stále do stojánku, kde se po uložení hned začne dobíjet, i když došlo jen k malému odběru. Měli jsme předtím starší přenosný telefon, kde bylo přímo napsáno, že není vhodné ho odkládat do stojánku, raději nechat vedle a do stojánku ho dávat jen při vybití. Teď je asi všechno jinak.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

nyjono

Současným bateriím to již neškodí.
A také by neškodilo trochu interpunkce. Tvůj dotaz by byl srozumitelnější i po prvním přečtení.