ivosek2

Škodí 1 sklenička červeného vina denně?

Nejlepší odpověď
gecco

Dětem škodí alkohol v jakémkoli množství – takže na to zapomeň…
Minimálně prozatím.
😁
Jinak je pravdou, že kvalitní víno v rozumném množství je zdravé.

Další odpovědi
Mirdas

Záleží na věku uživatele a velikosti skleničky.
Zda dodržujeme pravidla v rozumné míře může to být zdraví prospěšné.
Zda určité zásady přestanete dodržovat, zničil vás to.

anonym

Prý je to zdravé na srdce,ale já tohle denní dávkování považuji za negativní formu alkoholismu,když víno,tak jednou za čas dám i litr,co by ne.
Doplňuji:
Zrovna piju šedou rulandu,mňam!

hanny 2

Naopak – prospívá!

viz video – https://docs.go­ogle.com/file/d/0B-hNObXMVmitODJmMzI0MzY­tOWI3ZS00MTYx­LTgyOGQtOWFlYT­k3NzFhZmRh/edit?hl=cs­...dneska&pli=1

marci1

Dospělým prospívá. 🙂

klob1

otázkou je jaké víno a jak kvalitní. 2dcl v pohodě, více už ne.

gecco

ČěnekModrý → já si dávám Frankovku, taky je dobroučká…
😉