Drap

Škoda že té dívčině, co nás všechny tak neslušně nazvala smazali otázku.Nestačil jsem odpovědět

Nejlepší odpověď
Andělé

Copak se stalo,proč a jak vás nazvala? Nebyla jsem tu…
Nerada vidím,když tu někdo někoho uráží apod.
Je ale dobře,že se nevhodné výrazy mažou a zachovává se tu slušnost…:-)
Nechápu ti,kteří potřebují poradit a naoplátku je uráží…:-(
Doplňuji:
Berušinko děkuju 🙂. Panejo,hned tak agresivní.Snad někdy dozrají k tomu,že s tímto jednáním nikam nedojdou a že ubližují jen sami sobě…

Další odpovědi
Berušinka

Tobě to sice asi taky smažou, ale máš pravdu … chudák asi nesnesla svojí „neoriginalitu“ něco vymyslet =D
Doplňuji:
Ále – chtěla vymyslet nějaké otázky pro dospěláky na nějakou akci či co … pár odpovědí bylo s tím, že si je má vymyslet sama … otázku doplnila milým slovem, že měl brácha pravdu, že jsme všichni ha*zlové =D

led

Takíto ľudia, ako dotyčná, trpia ak musia pracovať samostatne, ak nedostanú všetko na tanieri.
Preto som dala testovacie otázky z minima vedomostí ZŠ, ale bez odpovedí s požiadavkou o ich zodpovedanie. 🙂
Sebakriticky:
Ale myslím, že nielen oni su zlí, na vine sme aj my všetci „dospeláci“, čo sa spolupodielame na ich výchove.

Ella

jéj, skoda ze semtady nebyla =( tenhle typ lidi – napis mi to a budem za dobre a kdyz reknes „nebudu delat za tebe praci“, tak ti budu nadavat do nejdelsi smrti – jsou pro me fakt milovany jak beton pro krtka…

Kerberus

To jsem nečetla.