Avatar uživatele
Drap

Škoda že té dívčině, co nás všechny tak neslušně nazvala smazali otázku.Nestačil jsem odpovědět

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Kerberus, anonym, Deli před 4654 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Copak se stalo,proč a jak vás nazvala? Nebyla jsem tu…
Nerada vidím,když tu někdo někoho uráží apod.
Je ale dobře,že se nevhodné výrazy mažou a zachovává se tu slušnost…:-)
Nechápu ti,kteří potřebují poradit a naoplátku je uráží…:-(
Doplňuji:
Berušinko děkuju 🙂. Panejo,hned tak agresivní.Snad někdy dozrají k tomu,že s tímto jednáním nikam nedojdou a že ubližují jen sami sobě…

Upravil/a: Andělé

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Berušinka

Tobě to sice asi taky smažou, ale máš pravdu … chudák asi nesnesla svojí „neoriginalitu“ něco vymyslet =D
Doplňuji:
Ále – chtěla vymyslet nějaké otázky pro dospěláky na nějakou akci či co … pár odpovědí bylo s tím, že si je má vymyslet sama … otázku doplnila milým slovem, že měl brácha pravdu, že jsme všichni ha*zlové =D

Upravil/a: Berušinka

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Takíto ľudia, ako dotyčná, trpia ak musia pracovať samostatne, ak nedostanú všetko na tanieri.
Preto som dala testovacie otázky z minima vedomostí ZŠ, ale bez odpovedí s požiadavkou o ich zodpovedanie. 🙂
Sebakriticky:
Ale myslím, že nielen oni su zlí, na vine sme aj my všetci „dospeláci“, čo sa spolupodielame na ich výchove.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

jéj, skoda ze semtady nebyla =( tenhle typ lidi – napis mi to a budem za dobre a kdyz reknes „nebudu delat za tebe praci“, tak ti budu nadavat do nejdelsi smrti – jsou pro me fakt milovany jak beton pro krtka…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kerberus

To jsem nečetla.

před 4654 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek