England1522

Jaké jsou třeba známky pro přijetí na učiliště ŠKODA AUTO a.s Mladá Boleslav?

Ahoj, když bych chtěl jít na střední školu ŠKODA AUTO a.s myslím učiliště, chtějí po vás ty dobré známky nebo nabírají také lidi co mají třeba 2 čtyřky pokud se jedná o učiliště?
Doplňuji:
Já jsem totiž tuto společnost navštívil se svou třídou a možná bych chtěl chodit na učiliště na SOU škoda auto a.s Mladá Boleslav.

Odpovědi
repetelka

A proč se nezeptáš rovnou v té škole jaké mají podmínky pro přijetí?

ivosek2

Budu se tam ucházet a doporučuju ti obor Karosář :)